4 pomysły na oryginalne zastosowanie wibratora

Wibrator często bywa określany mianem gadżetu dla samotnych kobiet – rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie dowodząc, że jest to zabawka, która sprawdza się w różnych sytuacjach, a co ważniejsze, pozwala obiektywnie spojrzeć na własną seksualność oraz potrzeby erotyczne partnerki.

 

Wibrator podczas wspólnej kąpieli

 

Zabawa z wibratorem to doskonałe dopełnienie wspólnej kąpieli pod prysznicem. Wykorzystując ten popularny gadżet w prosty sposób można zapewnić sobie i partnerce wyjątkowe i niezapomniane doznania erotyczne.

Wibrator w sypialni

Wibrator w sypialni wcale nie musi być używany w samotności, przeszkody nie stanowi także brak ochoty na seks ze strony partnera. Zabawa z wibratorem w obecności partnera przebywającego w tym samym pokoju, a nawet łóżku potrafi wprowadzić do życia erotycznego elementy pikanterii oraz seksualnej innowacji.

Wibrator podczas gry wstępnej

Stymulacja seksualna za pomocą wibratora to doskonałe uatrakcyjnienie gry wstępnej – jest to prosty i zarazem skuteczny sposób, aby przełamać rutynę, zdobywając nowe doświadczenia seksualne.

Wibrator w miejscach publicznych

Osoby poszukujące emocjonujących przeżyć i optymalnej dawki zdrowej adrenaliny mogą wykorzystać wibrator w publicznej toalecie, a nawet w kinie. Ta dyskretna i jednocześnie wyjątkowa zabawka erotyczna z całą pewnością zapewni optymalną dawkę wyjątkowych, niezapomnianych doznań seksualnych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.