Jak urozmaicić swoje życie seksualne?

Każda czynność, którą wykonujemy wielokrotnie i do tego w podobny sposób z czasem nam spowszednieje. I to niezależnie od tego, czy będzie to związane z pracą, czy też z przyjemnościami. Zatem czy tego chcemy, czy też nie, spowszednieje nam też życie erotyczne.

Ale czy zawsze?

To już zależy od naszych upodobań, preferencji i temperamentu. Ale nade wszystko od tego, czy odpowiednio wcześnie zadbamy o jego urozmaicenie. Jest naprawdę bardzo dużo możliwości podniesienia jakości naszego życia erotycznego, by nigdy nie przerodziło się w rutynę.

 

Od czego zatem rozpocząć?

 

Najistotniejsze, by to, co zaproponujemy, odpowiadało obu partnerom. Jeśli już mamy taką pewność i zgodę, możemy przystąpić do działania. Możliwości mamy dużo, od stworzenia odpowiedniej atmosfery (zapachy, świece, kadzidła, itd.) poprzez bieliznę erotyczną (pończochy, gorsety, halki, itd.), a na gadżetach erotycznych skończywszy (dilda, kulki, kajdanki, itd.).

 

Jakie ciekawostki można znaleźć w gadżetach erotycznych?

 

Otóż niewątpliwie dużą frajdę sprawi nam dildo z wytryskiem. To niesamowity gadżet, który urozmaici życie seksualne obojgu partnerom. Użycie dilda z wytryskiem będzie wspaniałą zabawą, w której partnerka wcieli się w pełni w męską rolę podczas zabaw łóżkowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zabawki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.